Tipobet'e Git!

Tipobet Para Çekme


Tipobet sitesinden en az 1 defa Para yatırıp, en az 1 defa para kazanma şansını elde etmiş iseniz, Tipobet para çekme işlemini belirlenmiş yöntemler üzerinden kullanma şansına ya da gerçekleştirme hakkına sahip olacaksınız. Sistemlere baktığınızda yani para çekme anlayışına baktığınızda, sanal cüzdanlar ile birlikte, banka hesaplarının kullanıldığını, aynı zamanda elektronik ön ödemeli kart seçeneklerine de ödeme yapıldığını görebilirsiniz.

Tipobet Para Çekme Kuralları

Hangi kurallar geçerlidir? Tipobet para çekme kuralları içerisinde neler bulunmaktadır? Yazının giriş bölümünde anlatıldığı üzere, para yatıracak ve en az 1 defa para kazanacak, kazandığınız para hakkında para çekme talimatı vereceksiniz. Kendi adınıza, soyadınıza ait hesapları kullanacaksınız. EFT hariç, 7 gün, 24 saat boyunca para çekme talimatı verebilirsiniz. EFT seçeneğinde Türk bankacılık sistemi prensipleri nedeniyle, hafta içi ve mesai saatlerinde para çekme talimatı vermelisiniz. En düşük ödeme miktarına ve en yüksek ödeme miktarına uygun talimat vereceksiniz. Bunları gerçekleştirir iseniz, sorun yaşamadan ödeme aldığınızı görürsünüz.

Tipobet Ödeme Yöntemleri Ve Miktarları

Sistemler bazında bir inceleme yapıldığında, Tipobet ödeme yöntemleri ve miktarları anlayışında, 6 farklı seçeneğini kullanıldığı görülmektedir. Papara ile en az 100 en fazla 10.000 Türk Lirası, banka transferi ile en az 300 en fazla 100.000 Türk Lirası, bitcoin yöntemi ile en az 17 en fazla 7.000 Euro ödeme yapılmaktadır. Ecopayz yöntemi ile en az 200 en fazla 20.000 Türk Lirası, jeton cüzdan yöntemi ile en az 200 en fazla 100.000 Türk Lirası, astropay yöntemi ile en az 10 Dolar en fazla 500 Dolar ödeme yapılmaktadır.

Tipobet Ödeme Günleri Ve Saatleri

Tipobet para çekme işleminde, para çekme talimatı verme konusunda, Tipobet ödeme günleri ve saatleri yönünde herhangi bir ayrım, herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Sanal cüzdan ya da elektronik ön ödemeli kart, kripto para ya da havale ile banka hesabına para çekme talimatını, haftanın 7 günü ve günün 24 saati boyunca verebilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sınırlama karşınıza çıkmayacaktır. Sadece EFT seçeneğini kullananların, hafta içi ve mesai saatleri içerisinde para çekme talimatı vermesi talep edilmektedir.

0 comments on “Tipobet Para Çekme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.