Tipobet'e Git!

Tipobet Hakkında Şikayet Var mı?


Tipobet Hakkında Şikayet Var mı?

Elbette çevrimiçi hizmet anlayışının geçerli olması nedeniyle ve Türkiye’deki kullanıcıların ne yazık ki kullanım şartlarını okumaması nedeni ile tipobet hakkında şikayet var mı? Sorusunun bazı karşılıkları bulunmaktadır. Bu karşılıkların içerisinde, para yatırma, para çekme ve müşteri hizmetleri iletişimi ile birlikte promosyon seçeneklerinin ön plana çıktığı görülebilmektedir.

Tipobet Promosyon Şikayetleri

İlk olarak tipobet promosyon şikayetleri üzerine birkaç açıklamada bulunalım. Nedir bu şikayetler? Kullanıcılar işlem yaptığını ancak, promosyonların hesaplarına otomatik olarak getirilmediğini ifade edip, bunu şikayet olarak paylaşmaktadır. Tipobet giriş işlemini yapabilir, ana ekranda görmüş olduğunuz bonus yazısı üzerinden promosyon seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Promosyon kurallarını dikkatli bir şekilde okur iseniz, otomatik olarak promosyonum verilmesi şeklinde bir uygulama olmadığını göreceksiniz. 7 gün ve 24 saat Türkçe hizmet veren canlı destek hattını kullanmanız ve promosyonları talep etmeniz gerekmektedir. Siz talep etmeden, promosyonlar otomatik olarak verilmeyecektir.

Tipobet Para Yatırma Şikayetleri

Diğer bir konu, kendini tipobet para yatırma şikayetleri olarak göstermektedir. Buradaki şikayet konusu nedir? Kullanıcılar para yatırdığını ancak, hesaba yansıtılmadığı ifade etmektedir. Buradaki hata şudur, kullanıcılar en düşük yatırım miktarına dikkat etmemektedir. Örneğin havale ya da EFT için en düşük yatırım miktarı 100 TL’dir. 100 TL altında yatırım yapar iseniz, finansal departman kabul etmez. Aynı şekilde para için 200 TL, karekod için 50, cepbank için 20, kripto paralar için 20 TL en düşük yatırım miktarı vardır. Kredi kartı ya da banka kartı için bu miktar 50 TL’dir. Altındaki yatırım talimatlarını finansal departman kabul etmeyecektir.

Tipobet Para Çekme Şikayetleri

Tipobet hakkında şikayet var mı? Sorusunda diğer bir başlık sizlerin karşısına, tipobet para çekme şikayetleri olarak çıkaralım. Burada tek bir şikayet konusu gündeme gelmektedir. Kullanıcılar para kazandığını, para çekme talimatı verdiğini ancak, finansal departmanın kabul etmediğini ifade etmektedir. Nedir burada karşılaşılan problem? Kullanıcılar bahis yapmakta, oyun oynamakta, para kazanmaktadır. Ancak kazandıkları ya da hesapta gördükleri para miktarının 400 TL altında olduğu dikkat çekmektedir. Şunu bilmelisiniz, tipobet sitesinin en düşük ödeme miktarı 400 TL.’dir, 400 TL altındaki para çekme talimatı kabul edilmeyecektir.

 

0 comments on “Tipobet Hakkında Şikayet Var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.