Tipobet'e Git!

Tipobet Üyelik Aşamaları Neler?


Tipobet Üyelik Aşamaları Neler?

Bu yazıda sizlere tipobet üyelik aşamaları neler? Sorusunun karşılığını anlatacağız. Tek tek yapılması gereken işlemler hakkında bilgi vereceğiz. Önce bu sitenin lisans ile çalıştığını, yasal bir site olduğunu ancak lisans ve yasal özellikler gibi kavramların Türkiye’de kabul edilmediğini bilmelisiniz. Kaçak bir iddia sitesidir, avantajlar sunulmaktadır. Avantajlardan yararlanmanın kuralı üye olmanız yani kendinize ait bir hesap meydana getirmeniz olacaktır.

Tipobet Üyelik Aşamaları

Bu bölümde, tipobet üyelik aşamaları hakkında tek tek ya da madde madde bilgi verelim. Tipobet giriş işlemini yapacaksınız. Ana ekranda kayıt ol butonunu göreceksiniz. Seçim işlemini gerçekleştireceksiniz. Üye değil misiniz? Hemen bir hesap oluşturun. Yazılı bir belge ile karşılaşacaksınız. Önce hesap bilgileri bölümünde istenen boş bölümleri dolduracaksınız. Arkasından kişisel bilgiler bölümünde istenen boş bilgileri dolduracaksınız. Kullanıcı sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum kutusunu işaretlemeniz zorunludur. İsterseniz bonus ve sürpriz hediyeler ile ilgili bilgi, elektronik posta ve SMS almak istiyorum kutusunu da işaretleyebilirsiniz. Hemen arkasından yeşil renkli hesap oluştur butonuna basacaksınız. Yaklaşık 5 dakika bekleyeceksiniz. 5 dakika sonra, başvuru belgesinde elektronik posta adresi bölümüne yazdığınız elektronik posta adresinizi kontrol edeceksiniz. Bu adrese aktivasyon linki gelecektir.

Tipobet Aktivasyon Linki

Yukarıda bahsedilen işlemleri yaptıktan sonra, elektronik posta adresinize bakar iseniz, tipobet aktivasyon linki ile karşılaşacaksınız. Bu sizin elektronik posta adresinize, müşteri hizmetleri tarafından gönderilen bir giriş adresi anlamına gelmektedir. Gelen bu adres üzerinden giriş işlemini yapacaksınız. Bu sayede, kullanacağınız ip adresi sisteme tanımlanacaktır. Otomatik olarak ip tanımlama sistemi çalışacaktır.

Tipobet Üyelik Sonuçlanması

Tipobet üyelik aşamaları neler? İfadesinin karşılığını okuduğunuz son aşamayı, aktivasyon linkinin gönderilmesi meydana getirmektedir. Tipobet üyelik sonuçlanması anlayışında, gelen aktivasyon linki ile siteye giriş yapacaksınız. Ana sayfayı açacaksınız. En üst bölümde gördüğünüz kullanıcı adı bölümünü ve şifre bölümünü, üyelik başvuru belgesinde oluşturduğunuz bilgiler ile dolduracaksınız. Giriş yazılı yeşil renkli butona basacaksınız. Son işlem budur. Artık sizler tarafından oluşturulmuş kullanıcı adı ile birlikte ya da diğer bir ifade şekline göre hesap profiliniz ile site açılmış olacaktır. Üye olmak için yapmanız gereken başka bir işlem yoktur.

 

0 comments on “Tipobet Üyelik Aşamaları Neler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.